Wyniki wyszukiwania: 45

Duże mieszkanie 73,9 m² – Warszawa, Ursynów ul. Wasilkowskiego

mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Jana Wasilkowskiego

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 73,9 m² – Warszawa, Ursynów ul. Wasilkowskiego 7 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,9 m², położone na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku (niska zabudowa) w jednej z najbardziej atrakcyjnych i wygodnych lokalizacji na Warszawskim Ursynowie. ...

  • Powierzchnia: 73,90 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • )
  • Piętro: 3/4
  • Cena za m2: 12 449,26 PLN
Cena 920 000 PLN Szczegóły

Mieszkanie po remoncie w centrum Grodziska .

mazowieckie, grodziski, Grodzisk Mazowiecki

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Cena: 595 000 zł Opis nieruchomości: Mieszkanie przeszło generalny remont w 2022 roku, dzięki czemu jest w bardzo dobrym...

  • Powierzchnia: 46 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 12 934,78 PLN
Cena 595 000 PLN Szczegóły

B.Dobra Lokalizacja ok.35m2. 2 Pokoje.

mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Lotaryńska

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 35 m² | Warszawa, ul. Lotaryńska 48 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone w bloku z windą przy ul. Lotaryńskiej 48 w Warszawie. Lokal znajduje się na terenie zamkniętego, spokojnego osiedla z dużą ilością zieleni idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i...

  • Powierzchnia: 35,20 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 5/8
  • Cena za m2: 18 465,91 PLN
Cena 650 000 PLN Szczegóły

mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Jana Wasilkowskiego

• Powierzchnia: 73,90 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • )
  • Piętro: 3/4
  • Cena za m2: 12 449,26 PLN
Cena 920 000 PLN Szczegóły

Klimatyczne mieszkanie

mazowieckie, pruszkowski, Brwinów

Na sprzedaż niezwykłe, klimatyczne mieszkanie o pow ok.72m2 Na drugim piętrze przedwojennej kamienicy w doskonałej lokalizacji. Oddalone zaledwie o 1,3km od stacji PKP w Brwinowie. W pobliżu sklepów, aptek i miejskiego targowiska. Mieszkanie po generalnym remoncie, do zamieszkania od zaraz.

  • Powierzchnia: 72 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 2
  • Cena za m2: 9 375 PLN
Cena 675 000 PLN Szczegóły

Atrakcyjne mieszkanie w Milanówku, blisko do WKD

mazowieckie, grodziski, Milanówek

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok.64m2 w Milanówku. Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,44m2,w kamienicy z 2017r, idealne dla rodziny, par czy osób ceniących komfort i bezpieczeństwo. Układ mieszkania: - Przestronny salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na...

  • Powierzchnia: 64,44 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 2/2
  • Cena za m2: 11 639 PLN
Cena 750 000 PLN Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

mazowieckie, warszawski zachodni, Błonie

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – BŁONIE (2022 r.) Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Błoniu. Nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój, prywatność oraz wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Cena: 720 000 zł Opis mieszkania: Mieszkanie jest...

  • Powierzchnia: 59,50 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: parter/3
  • Cena za m2: 12 099,16 PLN
Cena 719 900 PLN Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

mazowieckie, grodziski, Grodzisk Mazowiecki

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 60 m² – ul. Bałtycka | 2 miejsca postojowe | III piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,00 m², położone przy ul. Bałtyckiej, na III piętrze . Lokal z ekspozycją południowo-wschodnią, bardzo dobrze doświetlony, z praktycznym i czytelnym układem pomieszczeń. Rozkład...

  • Powierzchnia: 60,20 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 3/3
  • Cena za m2: 12 207,64 PLN
Cena 734 900 PLN Szczegóły

Przestronne Mieszkanie 3 pok.ok.61m2.B.Ładna Okolica

mazowieckie, warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki

Na sprzedaż mieszkanie 60 m² Ożarów Mazowiecki, Osiedle Kabel Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na spokojnym osiedlu Kabel w Ożarowie Mazowieckim, w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Układ mieszkania: - dwie ustawne sypialnie - przestronny salon - w...

  • Powierzchnia: 60 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: parter/4
  • Cena za m2: 11 165 PLN
Cena 669 900 PLN Szczegóły

Mieszkanie 2 pokojowe. ok.46,5m2.B.Dobra Loklaizacja

mazowieckie, grodziski, Grodzisk Mazowiecki

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie ul. Szczerkowskiego Oferuję na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szczerkowskiego. Lokal mieszkalny o powierzchni ok.48 m², Po Remoncie, gotowy do zamieszkania. Rozkład pomieszczeń : - korytarz - kuchnia - łazienka - WC -...

  • Powierzchnia: 48 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: parter/4
  • Cena za m2: 12 479,17 PLN
Cena 599 000 PLN Szczegóły

Apartament na zamkniętym osiedlu , blisko centrum Grodziska Maz.

mazowieckie, grodziski, Grodzisk Mazowiecki

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w spokojnej i kameralnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się na 2. (ostatnim) piętrze w niskim, 2-piętrowym bloku, na zamkniętym osiedlu. Podstawowe informacje: powierzchnia całkowita: ponad 110 m² powierzchnia...

  • Powierzchnia: 110 m2
  • Liczba pokoi: 4
  • )
  • Piętro: 2/2
  • Cena za m2: 8 900 PLN
Cena 979 000 PLN Szczegóły

Mieszkanie 37 m , Milanówek , cena do negocjacji .

mazowieckie, grodziski, Milanówek

Milanówek, miasto-ogród , mieszkanie dla singla lub jako inwestycja . Przedstawiamy do sprzedaży ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w Milanówku słynącego z zieleni, spokoju oraz klimatycznej, willowej zabudowy. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo i jednocześnie wygodny dojazd...

  • Powierzchnia: 37 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 4/4
  • Cena za m2: 10 541 PLN
Cena 390 000 PLN Szczegóły

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.